Онлайн оплата

СПОСОБИ ОПЛАТИ

В нашому зооимагазині Луппі Ви можете розрахуватися кредитними картками Visa, Mastercard, а також оплату через Privat24. При оформленні замовлення і виборі способу оплати, Ви будете перенаправлені на сторінку платіжної системи. Усі транзакції абсолютно безпечні, що підтверджено міжнародними сертифікатами - наша компанія не отримує і не зберігає ніяких платіжних данних покупців.
Оплата замовлення здійснюється за фактом перевірки комплектації та строків придатності товару. В даний момент Ви можете обрати три способи оплати:
• Інтернет Оплата (Лікпей / LiqPay) - надходження оплати може досягати 2-3 доби, незважаючи на те, що платник бачить успішну операцію відразу після платежу. Для уточнення надходження платежу зверніться до нашого оператора.
• Безготівковий розрахунок (ФОП 3ї групи) – у відділені будь якого банку України Ви можете відправити оплату на наш банківський рахунок. Для отримання рахунку фактури, будь ласка напишіть на нашу електрону адресу [email protected] лист з темою « Безготівковий розрахунок» та вкажіть номер замовлення, наша служба підтримки зв’яжеться з Вами в короткий час для уточнення замовлення.
• Готівка при отриманні товару (накладений платіж) – цією формою оплати Ви можете скористатися на відділенні Нової Пошти / Укрпошти або при доставці кур'єром.
• Зверніть увагу! Для отримання товару в представництві транспортної компанії необхідно при собі мати посвідчення особи. А при безготівковому розрахунку довіреність або печатку.
У разі будь-яких проблем, не соромтеся, негайно зв'яжіться з нами і ми спробуємо вам допомогти.